TOP KONTAKT - kosmetické služby, ošetření pleti, depilace, líčení, poradenství, spolupráce s dermatologem, Praha 6 - Řepy

otevřeno: Po - Pá    |    09:00 - 17:00
Kosmetické služby | Nehtové studio | Permanentní make-up | Masáže | Brazilský keratin | Ceník

Masáže – tvarování postavy

V rámci této kůry je nejprve provedena masáž ručním masážním přístrojem požadované oblasti a následuje skořicový zábal. To je kosmetická metoda využívána při tvarování postavy. Cílem metody je úbytek objemu a celkové zlepšení vzhledu kůže postižené celulitidou (a také křečovými žilami a popraskanými žilkami)

Historie:

Metoda byla vyvinuta v USA, kde se také nejvíce používala a kde již více než 20 let patří ke standartní nabídce služeb všech dobrých kosmetických salónů. Ze Spojených států se rozšířila přes Střední a Jižní Ameriku a zvlášť dobře se ujala v Asii a Austrálii. V západní a střední Evropě se tato metoda poprvé objevila koncem sedmdesátých let. Nicméně, kromě několik málo salónů se příliš neujala. Podle nás je důvodem fakt, že ošetřujíím tuto metodu nikdo neosvětlil a nenabídl školení čí poradenskou službu.
Fungování:
Přípravná fáze - nanášení krému
Vlastní terapie - tlaková bandáž
K metodě používáme jen speciální značkové krémy, které obsahují aktivní látky, jako jsou výtažky ze zázvoru, lískového oříšku a skořicový olej- (obecný název tzv. skořicový krém).
Krém má 2 úlohy :
  • zlepšit buněčný metabolismus - spalování podkožního tuku, redukce tukových polštářků
  • podpořit krevní oběh a tak simulovat odvod toxických látek a zplodin procesu látkové výměny
Celý proces vede k přirozené detoxikaci tkáně.
Skořicový krém sám o sobě nemůže způsobit úbytek tuku nebo zlepšení vzhledu kůže. Je třeba aby toxiny a odpadní látky uvolněné z buněk byly také odvedeny systémem, který je k tomu určený.
Toto zajištuje druhá fáze techniky - bandáž.
Provádí se pomocí speciální fólie. Výsledkem je stálý a rovnoměrný tlak na všechny ošetřované části těla. Tlak, který fólie vyvíjí zvenčí, způsobuje nárust vnitřního tlaku v mezibuněčném prostoru. Lymfatické a krevní cévy jsou připraveny odvádět přebytečnou tekutinu spolu se zplodinami procesu látkové výměny. Takto putují toxické látky až do orgánů kterými jsou vyloučeny z těla ven. Aby se ale tyto zplodiny mohly z oganismu dobře vylučovat, je třeba zajistit dostatek tekutin v tkáních. Doporučujeme proto v den procedury postupne vypit 2-2,5L vody. Dodržování pitného režimu během celé kůry je velmi důležité. Dostatek tekutin zajišťuje dobrou funkci trávicího a vylučovacího systému - což se projeví i na zdravějším vzhledu kůže. Jen dobře zavodněná tkáň se dokáže rychle zbavovat odpadních látek. Pokud jde o skořicový zábal, při kontrolovaném příjmu 2-2,5 l tekutin denně, lze po každé proceduře očekávat velmi znatelné úbytky na objemu (několik centimetrů).
Délka jedné procedury:
60min + 5-10min na zavíjení a odstraňování zábalu
Délka celé kůry:
7-10 procedur (hůře reagující případy až 20), zpočátku 2-3x týdně, pak alespoň 1x týdně
Následná péče:
Po úspěšné kůře doporučujeme jednu proceduru za 4-6 týdnu k udržení výsledků, příp. anticelulitikum k domácí péči.
Úbytek na objemu:
Po první proceduře až pět centimetrů kolem stehna. Úbytek na objemu a zlepšení přetrvává i několik dní. Po dalších procedůrách se výsledek ustálí a dojde k dalšímu úbytku.
 
 
Seznam
 
kontakt: 777 601 018 | 776 004 180 | e-mail: boxx@seznam.cz
adresa: Galandova 1235, bývalý obchod Quelle, Praha 6, Řepy | mapa
Na úvodní stránku